Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: PROJEKTY ŽÁKŮ 3. B

Datum: 20.04.23

Vesmír

Zajímavou kapitolu o vesmíru studenti 3. B bradavické školy zakončili výrobou knihy na klín – lapbookem. Tato interaktivní pomůcka bude studenty provázet do dalších ročníků. Výroba knížek je vždy moc baví.

Kavárna u knihomola

Studenti bradavické školy zvládli náročný celodenní projekt věnovaný knihám. V první části se seznamovali s knihami jen vizuálně a hodnotili poutavý obal či krátké sdělení od majitele knihy. Potom proběhlo velmi zajímavé povídání o knihách a ve třetí části studenti poupravili své hodnocení a názor na určité knížky. Studenti zjistili, že i staré knihy mohou být velmi poutavé a dobrodružné.

Součástí Kavárny bylo i občerstvení a odměna pro prvních 5 studentů, kteří nasbírali 5 lektvarů. Ti si smlsli na horké čokoládě se šlehačkou.

Všem rodičům děkujeme za podporu a kavárenské pohoštění.

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2024 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek