Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: ZÁVĚR ŠKOLNÍHO ROKU 2019/2020

Datum: 26.06.20

NA SHLEDANOU PRVNÍ TŘÍDO

Na shledanou, první třído, na shledanou, lavice i křído.

Na shledanou, moji kamarádi, po prázdninách sejdeme se rádi.

To už budem druháci, co umí vzít za práci.

KONEC SPOLEČNÝCH 5 LET

Páťáci se po dlouhé době opět setkali, vyzvedli si vysvědčení, společně se netradičně vyfotili na památku a moc hezky a dojemně se rozloučili s paní učitelkou. Společně prožitých pět let je dlouhá doba, která zanechá stopu na žácích i paní učitelce. 

  

VYSVĚDČENÍ NA 2. STUPNI

Po hymně a projevu paní ředitelky jsme vysvědčení vydávali i na 2. stupni naší školy. 

 

SLAVNOSTNÍ ROZLOUČENÍ S ŽÁKY 9. ROČNÍKU, NIVNICKÝ OŘÍŠEK

Ve společenské místnosti obecního úřadu se konalo slavnostní rozloučení s žáky 9. ročníku a předání ocenění žákům za reprezentaci školy a obce v soutěžích. Nivnický oříšek letos získali Zuzana Petrášová, Kateřina Strommerová a Tomáš Tomanec z 9. ročníku, Jakub Karlík a Matěj Trtek z 8. ročníku a Jiří Charvát ze 7. ročníku.

 

Milí žáci, děkujeme vám za vaši píli a svědomitost během celého školního roku 2019/2020.

Přejeme vám pohodové prázdniny, spoustu sluníčka a nezapomenutelných zážitků.

V září na viděnou!  

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2021 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek