Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktuality

HURÁ, ZPÁTKY VE ŠKOLE!

Datum: 12.04.21

Děti jsou zpátky ve škole, hurá! Poslat dítě do školy se rozhodlo 97 % rodičů. Všechny děti se bez problémů zvládly samy a snadno otestovat, a to všichni samostatně bez dopomoci rodičů, kteří se testování také mohou účastnit. Celé testování díky skvělé organizaci netrvalo déle než 20 minut. Výuka je v plném proudu.

Vážení rodiče, velmi vám děkuji za podporu a projevenou důvěru, díky které jsme návrat dětí do školy zvládli na jedničku s hvězdičkou!
                                                      Ředitelka školy                                                                                          

JSME ETWINNINGOVÁ ŠKOLA

Datum: 30.03.21

S radostí oznamujeme, že 2935 škol získalo ve dvoukolovém řízení certifikát eTwinningová škola a mezi nimi je i nivnická škola. Ocenění eTwinning School Label jsme získali již dvakrát a letos toto ocenění obdrželo jen 9 škol v rámci celé České republiky. Oceněné školy jsou průkopníky v oblasti digitálních postupů, e-bezpečnosti a inovativních přístupů k pedagogice. Jsme rádi, že se naše škola i v této nelehké době nenechá zahanbit a dokáže držet krok s moderními trendy. Jen tak dál..

Více na podstránce E-Twinning.

2021_DEN UČITELŮ

Datum: 28.03.21

28. března si připomínáme výročí narození J. A. Komenského a oslavujeme Den učitelů. V roce 2021 je bohužel všechno jinak, a tak se i oslava výročí v Nivnici konala jinak, bez učitelů a žáků, pouze symbolickou pokládkou květin u sochy Komenského v parku. Poděkování za obětavou a náročnou pedagogickou práci patří všem učitelům a aktuálně také rodičům, kteří se stali učiteli svých dětí.

VÁNOČNÍ A NOVOROČNÍ PŘÁNÍ

Datum: 26.12.20

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2021 přejí žáci a zaměstnanci ZŠ a MŠ J. A. Komenského Nivnice.

KONZULTAČNÍ ODPOLEDNE

Datum: 07.12.20

V úterý 15. 12. 2020 od 15 do 17 hodin se koná v budově dolní školy konzultační odpoledne pro rodiče žáků 1. – 5. tříd,

ve středu 16. 12. 2020 od 15 do 17 hodin se koná v budově horní školy konzultační odpoledne pro rodiče žáků 6. – 9. tříd.

2020_Omlazení topolů

Datum: 12.11.20

V areálu školy bylo velmi rušno. Topoly byly po letech opět omlazeny. Tři stromy ohrožovaly bezpečnost, proto musely být odstraněny. Určitě vysadíme nové, aby okolí naší školy bylo krásně zelené.

© 2021 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek