Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: SOUTĚŽE V ČESKÉM JAZYCE

Datum: 30.01.20

SPĚCHEJ POMALU

Do SOŠ Luhačovice se rozjela žákyně devátého ročníku Kamila Macíčková, aby se zúčastnila vyhlášení 7. ročníku literární soutěže Spěchej pomalu. Hlavními členy poroty byli MUDr. Jan Cimický a básník Jiří Žáček. Ze všech 117 prací byly vybrány ty nejlepší a Nivnice se může těšit ČESTNÝM UZNÁNÍM

Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.

I v letošním roce na naší škole proběhlo základní kolo Olympiády v českém jazyce,  kterého se zúčastnili šikovní češtináři osmého a devátého ročníku. Výsledky byly velmi těsné a do okresního kola  byly vyslány dívky z 9. A – Zuzana Petrášová a Anna Skybová. Zuzka obsadila pěkné 14. místo a Anička 28. místo z celkových 57 účastníků.

Děkujeme za skvělou reprezentaci školy a děvčatům přejeme, ať je čeština stále baví.

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2022 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek