Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY

Datum: 13.11.19

23. 10. 2019 – FLORBAL – STARŠÍ ŽÁCI

Ve středu 23. října proběhl v Uherském Brodě kvalifikační turnaj starších žáků ve florbalu o postup mezi nejlepší celky z okresu. Přihlásilo se 9 družstev, které byly rozděleny do dvou skupin. Po remíze s gymnáziem UB, prohře s Bánovem a výhře nad Bojkovicemi a Šumicemi obsadili naši florbalisti 2. postupovou příčku.

Sestava: P. Vaculík – M. Mahdal, J. Hladiš, V. Straňák, R. Zálešák, J. Kautský, střídali F. Vaculík, M. Bělánek, J. Mikulec.

Pořadí: 1. Bánov, 2. Nivnice, 3. Šumice, 4. 1. AC UB, 5. Mariánské UB, 6. G UB, 7. Na Výsluní UB, 8. Bojkovice, 9. Katolická UB

5. 11. 2019 – FLORBAL – MLADŠÍ ŽÁCI

Turnaje se zúčastnilo deset družstev, které byly rozlosovány do dvou skupin. Kluci se dostali do velmi silné a vyrovnané skupiny, ve které se výsledky zápasů zamotaly tak, že by to ani autor detektivek nevymyslel. Po prohře se Šumicemi, výhře nad Bojkovicemi, remíze s Bánovem porazili UB Pod Vinohrady B, ale o pořadí ve skupině rozhodl počet vstřelených branek. Jedna k postupu do semifinále bohužel chyběla. Pořadí ve skupině: 1. Bánov 4 body 4:3, 2. Šumice  4 body 5:5, 3. Nivnice  4 body 4:4, 4. Bojkovice 4 body 2:3, 5. UB B.

Sestava: M. Škrabálek – M. Hladiš, R. Kolaja, J. Šlapal, R. Kovařík, A. Flasar, střídali- R. Soukeník, J. Charvát

7. 11. 2019 – OKRESNÍ KOLO VE STOLNÍM TENISU – DOLNÍ NĚMČÍ

Družstvo Nivnice ve složení Ondřej Kozelek, Marek Výmola a Jakub Karlík obsadilo v okresním finále 2. místo a zajistilo si postup do krajského kola. Kluci postupně zdolali Kunovice 4:0 na zápasy, Uherský Brod 4:2, Hluk 4:0 a postoupili do finále, kde se utkali s vítězem druhé skupiny, se ZŠ Sportovní UH a těsně prohráli 3:4.

Nejlepším hráčem turnaje se stal Ondřej Kozelek.

Pořadí: 1. Sportovní UH, 2. Nivnice, 3. UB, 4. UB, 5. Hluk, 6. Uherský Ostroh, 7. Vlčnov, 8. Kunovice