Aktualita: TŘÍDNÍ KARNEVAL

Datum: 17.02.10

karneval6Ve středu 17. února se ve 4. třídě konal karneval. Všechny děti bez výjimky si připravily masky. A bylo se na co dívat. I herci divadla, které se shodou okolností konalo tentýž den v tělocvičně, říkali, že se nemohou se svými kostýmy s dětmi srovnávat. Mezi maskami se objevil klaun, Carmen, roztleskávačky, kuchař, pejsek, fotbalový tým a mnoho dalších masek.

Karneval začal rejem masek, který pozorně sledovala porota. Každý člen poroty dal jeden hlas masce, která se mu nejvíce líbila. Karneval byl zpestřen tanečním vystoupením, které si děvčata sama nacvičila. Děti hrály společenské hry, tančily a dobře se bavily. Karneval vyvrcholil vyhlášením nejlepší masky. Vítězka dostala diplom a malou věcnou odměnu.