Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: 28. 5. 2019 – ÚSPĚCH ŠKOLNÍHO ČASOPISU

Datum: 30.05.19

Pod záštitou SVČ  a ICM Holešov proběhl další ročník SOUTĚŽE ŠKOLNÍCH ČASOPISŮ. Zaslané časopisy bedlivě hodnotil tým redaktorů, mezi kterými byla také redaktorka Mladé fronty DNES Petra Procházková. Po vyhlášení výsledků, náš ČAPROŠ obsadil druhé místo, následovala beseda s přítomnými hosty. Během workshopů se jednotlivé časopisy rozebíraly  a zbyl čas také na dotazy. Zástupci našich redaktorů pozorně poslouchali a věříme, že novinářská atmosféra je  motivovala do další skvělé práce. Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem, kteří se podíleli na tvorbě školního časopisu. 

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2020 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek