Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: ÚSPĚCHY V MATEMATICKÝCH SOUTĚŽÍCH

Datum: 12.02.19

Výborného výsledku dosáhl v okresním kole matematické olympiády Dominik Škrabálek z 5. třídy, když spočítal všechny příklady a obsadil 1. místo z 41 soutěžících. Gratulujeme!

Úspěch jsme zaznamenali i ve Speedmatu. V 19. kole se mezi pěti nejúspěšnějšími počtáři umístili ve své kategorii Radek Elšík, Anna Máčalíková, Denisa Pavelková a Lucie Pochylá, všichni z 6. třídy, Marek Reich z 5. třídy a velkého úspěchu dosáhl Matěj Trtek ze 7. A, který k diplomu získal ještě tričko. Toto tričko mohlo získat jen 20 nejúspěšnějších počtářů z celé republiky, kteří získali největší součet bodů ve 3 kategoriích. 

Soutěže se zúčastnilo celkem 3771 žáků z celé republiky.

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2019 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek