Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: ÚSPĚCHY V SOUTĚŽÍCH

Datum: 13.02.13

V okresním kole celostátní soutěže „Sapere – vědět, jak žít“ obsadilo družstvo žáků ve složení Veronika Hanáčková, Adéla Kovaříková a Štěpán Matěk v I. kategorii výborné 1. místo a postupuje do krajského kola. V II. kategorii obsadilo družstvo žáků ve složení Petra Smetanová, Vojtěch Ondra a Patrik Šimčík 4. místo.

V okresním kole celostátní soutěže „Finanční gramotnost“ obsadilo družstvo žáků ve složení Zuzana Kročová, Erika Majdišová a Magdaléna Kročilová v I. kategorii 4. místo.

V 7. kole mezinárodní matematické soutěže Speedmat se na prvních třech místech ve svých kategoriích umístili a získali diplomy tito žáci: Jan Zdražil, Jozef Pecha a Adam Viceník z 9. A, Josef Hubač z 8. B, Magdaléna Karlíková ze 7. třídy a Barbora Beníčková z 6. A.

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2022 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek