Aktualita: UZAVŘENÍ ZŠ A ŠD – aktuální informace_11. 3. 2020, 20:30

Datum: 11.03.20

INFORMACE PRO ŽÁKY A RODIČE

Základní škola a školní družina budou uzavřeny i v týdnu od 16. do 20. 3. 2020. Školní jídelna pro žáky nevaří.

Rodiče dětí mladších 10 let mohou kvůli zákazu výuky využít ošetřovné při péči o dítě. Formulář na ošetřovné a jeho potvrzení vydává ekonomka školy M. Šulová (budova horní školy, zadní vstup, zvoňte na kancelář).

Lyžařský zájezd do Alp 15. – 20. 3. 2020 se ruší. Bližší informace jsou zaslány přihlášeným účastníkům mailem.

Během pátku 13. 3. 2020 bude na webových stránkách školy zveřejněn pro každou třídu přehled učiva a procvičování v rámci domácí výuky. Žáci budou plnit zadané úkoly. Prosíme rodiče, aby na domácí přípravu svých dětí dohlédli. Sledujte prosím průběžně webové stránky školy.

Děkuji za spolupráci a za pochopení této neobvyklé a složité situace.

PhDr. Šárka Mikesková, ředitelka školy