Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: VÁNOČNÍ TVOŘENÍ NA DOLNÍ ŠKOLE

Datum: 22.12.22

Letos děti ze 3. A s paní učitelkou pojaly vánoční tvoření netradičně a vyzkoušely si jiné techniky tvoření. Na vánoční přáníčka zkusily ubrouskovou techniku, dárečky pro rodiče vyrobily vypalováním do dřeva. S vypalováním obrázků dětem i paní učitelce pomohla Lucka Zdražilová, která zajistila materiál i nástroje k vypalování. Žáky nové techniky velmi zaujaly a náramně si to všichni užili. Výsledek vánočního snažení se krásně všem povedl a určitě domů přinese radost i vánoční náladu. 

Žáci ze 4. A si v pracovních činnostech vytvořili vánoční svícen, který si doma zapálí u štědrovečerního stolu. 

Třída 1. A přeje všem krásné vánoční svátky a v novém roce ať se všem daří jako nám.

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2023 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek