Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: VOLBY DO ŽÁKOVSKÉHO PARLAMENTU

Datum: 15.10.22

Ve dnech 11. – 12.10. si žáci 2. stupně vyzkoušeli opravdové volby, byť se týkaly pouze školy, ale i tak mohli trochu nahlédnout do průběhu opravdových voleb.  Žáci si cca z 30 kandidátů vybírali zástupce z řad svých spolužáků do žákovského parlamentu, který se bude snažit přispívat k blahu nejen žáků, ale i školy. 

Kandidující si museli sepsat volební program pro voliče a pak už stačilo jen splnit svoji „občanskou“ povinnost a za dozorující volební komise jít volit. Účast byla hojná a my se budeme těšit na nové členy žákovského parlamentu a spolupráci nejen s nimi, ale i s vedením školy. Všem děkujeme za účast.

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2022 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek