Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: VOLEJBALOVÝ ÚSPĚCH NAŠICH ŽÁKYŇ

Datum: 30.06.17

Volejbalový tým mladších žaček naší školy dokázal v průběhu roku na různých turnajích celkově získat 11x umístění na stupních vítězů, 3x dovezly holky zlato a celé toto tažení zakončily ziskem 2. místa na největším evropském turnaji v německém Regenstaufu, obsazeném celkově 215 týmy. Děkujeme za výbornou reprezentaci nivnického volejbalu Kateřině Strommerové (6. B), Michaele Fojtíkové, Zuzaně Dudkové, Zuzaně Petrášové, Gabriele Kadlčkové, Michaele Kadlčkové a Tereze Trtkové (všechny 6. A).

Starší děvčata byla v Regenstaufu ve své kategorii na 3. místě, celou sezónu hrála Krajskou soutěž a celkově skončila na 11. místě ze 16. Za starší dívky hrály Michaela Výmolová, Erika Janovská, Eliška Slintáková, Aneta Kadlčíková (všechny 8. třída) a  Běla Ondrová (9. třída).

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2024 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek