Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Žáci školy – dolní stupeň

Třída I.

Třídní učitelka: Mgr. Jitka Jančová

1. Bauer Roman
2. Boďa Lukáš
3. Borýsek Vojtěch
4. Kelíšek Adam
5. Mudrák Martin
6. Ondra David
7. Šlapal Filip
8. Zámečník Jakub
9. Zetík Matěj
10. Bartáková Helena
11. Bartošová Karolína
12. Bradáčová Tereza
13. Bršlicová Eliška
14. Ciranová Týna
15. Feltlová Barbora
16. Halaxová Simona
17. Hrabicová Laura
18. Jančová Sabina
19. Kočicová Sára
20. Mikuličková Adéla
21. Stojaspalová Pavla
22. Stojaspalová Tereza
23. Tesaříková Sabina
24. Trtková Tereza

Třída II. A

Třídní učitelka: Mgr. Jana Martináková

1. Brímus Lukáš
2. Gazdík Tomáš
3. Charvát Josef
4. Krajcigr Filip
5. Mikulec Filip
6. Ondra Metoděj
7. Prusenovský Tomáš
8. Ryška Matěj
9. Zálešák Jan
10. Zálešák Marek
11. Hrašáková Helena
12. Kapsová Anna
13. Liznová Michaela Emma
14. Lysoňková Sofie
15. Postavová Tereza
16. Škrabálková Alice
17. Velecká Valerie
18. Velecká Vanda

Třída II. B

Třídní učitelka: Mgr. Jarmila Basariková

1. Holboj Lukáš
2. Jurák Tomáš
3. Lukeš Tobiáš
4. Maleček Tomáš
5. Mořický Filip
6. Pochylý Vítek
7. Skrášek Lukáš
8. Šmíd Matěj
9. Vávra Matouš
10. Čertíková Zuzana
11. Hanáková Stella
12. Jordánová Michaela
13. Karlíková Nicol
14. Krajčová Lucie
15. Pražanová Anna
16. Kadlčíková Pavlína
17. Skočovská Gabriela
18. Ulrych Tomáš

Třída III. A

Třídní učitelka: Mgr. Jana Formánková

1. Bradáč Daniel
2. Bureš Kristián
3. Flasar Miroslav
4. Gregůrek Ivo
5. Karlík Ondřej
6. Kočica Jakub
7. Lecián Lukáš
8. Matěk Jáchym
9. Radoch Zdeněk
10. Řezníček Tomáš
11. Tesařík Matyáš
12. Zetka Dominik
13. Bobčíková Eliška
14. Kapsová Viola
15. Maťková Ema
16. Paseková Eliška
17. Sychrová Lenka
18. Válková Markéta

Třída III. B

Třídní učitelka: Mgr. Lenka Miškarová

1. Bernár Gabriel
2. Feltl Pavel
3. Gazdík Vojtěch
4. Karlík Vojtěch
5. Krajčovič Jakub
6. Lukašík Dominik
7. Miškar Jiří
8. Navrátil Adam
9. Orlovský Matouš
10. Soukeník Roman
11. Šobáň Filip
12. Výmola Zbyněk
13. Zálešák Vít
14. Ertl Sophie
15. Josiek Sofia
16. Kadlčíková Pavlína
17. Úředníčková Vanesa
18. Vaškových Barbora
19. Volná Jolana

Třída IV.

Třídní učitelka: Mgr. Karla Berecka

1. Fiala David
2. Kollár Jonáš
3. Mahdal Michal
4. Machalík David
5. Mudrák Pavel
6. Ondra Aleš
7. Petráš Adam
8. Reich Marek
9. Škrabálek Dominik
10. Vávra Mikuláš
11. Vrága Kristián
12. Vrága Tobiáš
13. Zálešák Adam
14. Aubrechtová Anastázie
15. Beníčková Vendula
16. Juráková Kateřina
17. Kapsová Kateřina Ella
18. Mahdalová Eliška
19. Michalcová Zuzana
20. Mikulcová Dorota
21. Strommerová Marie
22. Svobodová Eliška
23. Šašinková Anna
24. Válková Aneta
25. Jančová Pavla Julia
26. Jónová Ester
27. Skočovský Jakub

Třída V. A

Třídní učitelka: Mgr. Ivana Karlíková

1. Čep Tobiáš
2. Elšík Radek
3. Hladiš Michal
4. Hruda Jáchym
5. Charvát Jiří
6. Kollár Šimon
7. Kovařík Richard
8. Miškar Jan
9. Ptáčník Šimon
10. Soukeník Roman
11. Straňák Václav
12. Škrabálek Matyáš
13. Kapsová Rozálie
14. Krenželoková Kristýna
15. Krenželoková Magdaléna
16. Mášová Anna
17. Náhlíková Eliana
18. Ondrová Nora
19. Smetanová Andrea
20. Velecká Barbora
21. Volná Denisa
22. Výmolová Kamila

Třída V. B

Třídní učitelka: Mgr. Marcela Bochinová

1. Bartoš Vlastislav
2. Kolaja Robin
3. Moštěk David
4. Plesner Adam
5. Rolinc Matyáš
6. Smetana Ondřej
7. Smutný Petr
8. Stojaspal Jan
9. Šlapal Jakub
10. Bohmannová Alžběta
11. Hladišová Kristýna
12. Kadlčíková Martina
13. Kozelková Dita
14. Lysoňková Vanesa
15. Pavelková Denisa
16. Pochylá Lucie
17 Prokopiusová Vanesa
18. Stojaspalová Lucie
19. Velecká Barbora
20. Velecká Brigita
21. Ulrychová Petra

 

 

© 2018 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek