Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Žáci školy – horní stupeň

Třída: VI. A

Třídní učitelka: Mgr. Andrea Miškarová

1. Ciran Ondřej
2. Dvořáček Martin
3. Gračka Josef
4. Mikulec Josef
5. Řezníček Michal
6. Trtek Matěj
7. Zetík Robert
8. Výmola Marek
9. Baumrukrová Tereza
10. Filová Lucie
11. Jančová Aneta
12. Kováčová Kristýna
13. Lukašíková Nikola
14. Mahdalová Marika
15. Matrasová Nela
16. Mikesková Vendula
17. Sahajová Barbora

Třída: VI. B

Třídní učitelka: Mgr. Yveta Michalcová

1. Haluza Ondřej
2. Josiek René
3. Jón Jakub
4. Karlík Jakub
5. Prchlík Samuel
6. Velecký Lukáš
7. Zálešák Martin
8. Horvayová Valerie
9. Chytilová Vanesa
10. Janečková Tereza
11. Kozůbková Ester
12. Kozůbková Sára
13. Chvílová Petra
14. Lukešová Lucie
15. Mahdalová Eliška
16. Trtková Adriana

Třída VII. A

Třídní učitelka: Mgr. Hana Strommerová

1. Čep Timotej
2. Dudková Zuzana
3. Fojtíková Michaela
4. Janovský Stanislav
5. Kadlčková Gabriela
6. Kadlčková Michaela
7. Kapsa Mikuláš
8. Karlík Matěj
9. Macíčková Kamila
10. Mahdal Marek
11. Navrátil Pavel
12. Němec Lukáš
13. Petrášová Zuzana
14. Skybová Anna
15. Smetanová Simona
16. Škrabálek Prokop
17. Trtková Tereza
18. Králíček Šimon
19. Škuláň Filip
20. Tomanec Tomáš

Třída VII. B

Třídní učitelka: Mgr. Iva Slámová

1. Dufka Petr
2. Gregůrková Anna
3. Hladiš Jan
4. Bělánek Michal
5. Jančová Aneta
6. Kautský Jan
7. Kozelek Ondřej
8. Kuruc Lukáš
9. Podlas Karel
10. Smutná Marie
11. Straňák Vojtěch
12. Strommerová Kateřina
13. Šumberová Tereza
14. Vaculík František
15. Vaculík Pavel
16. Zálešák Radim
17. Hodulíková Gabriela
18. Jančová Kateřina
19. Mrázková Magdaléna
20. Nováková Melanie

Třída VIII.

Třídní učitelka: Mgr. Renata Charvátová

1. Hadrava David
2. Hladiš Martin
3. Horehleď Jakub
4. Kolajová Miroslava
5. Mášová Klára
6. Pavelka Tomáš
7. Vítková Natálie
8. Burešová Karolína
9. Dufka Ladislav
10. Dvořáček Lukáš
11. Gračková Ivana
12. Hladišová Kateřina Anna
13. Kapsa David
14. Krenželoková Sára
15. Mačalíková Adéla
16. Mořický Štěpán
17. Náhlíková Daniela
18. Navláčilová Pavla
19. Nejezchleba Marek
20. Němečková Martina
21. Stolař Martin
22. Suchý Jakub
23. Trtková Nela
24. Vráblíková Veronika
25. Vrága David
26. Stojaspal David
27. Mikláš Jan
28. Pechová Štěpánka

Třída: IX.

Třídní učitelka: Mgr. Jitka Miklášová

1. Bršlica Jan
2. Beníčková Romana
3. Jahoda Václav
4. Kadlčíková Aneta
5. Juřenová Barbora
6. Matras Marek
7. Moulisová Klára
8. Polanská Nikol
9. Zetka Viktor
10. Sláma Tomáš
11. Soukeník Viktor
12. Soukeníková Zuzana
13. Vykydal Jan
14. Vykydalová Dominika
15. Vystrčil Antonín
16. Borýsek Michal
17. Dudková Leona
18. Charvát Jan
19. Janovská Erika
20. Kovačičin Jakub
21. Krajčovič Martin
22. Lidiak Michal
23. Mičulková Diana
24. Prchlíková Valerie
25. Slintáková Eliška
26. Velecký Adam
27. Výmolová Michaela
28. Zálešáková Kateřina
29. Malina Marek
30. Malinová Natálie

 

 

 

© 2018 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek