Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: ZÁŘÍ 2012 – SPEEDMAT

Datum: 05.09.12

Speedmat je mezinárodní matematická soutěž, v níž se výkony žáků zapisují na internet.

V soutěži si každý může poměřit svoje schopnosti nejen se svými spolužáky ze třídy a školy, ale i se žáky z jiných škol. Učivo je rozděleno do 15 okruhů podle probraného učiva a podle schopnosti a věku žáků. V každé kategorii jsou 3 nejlepší odměněni diplomem.

Žáci naší školy se pravidelně úspěšně této soutěže účastní. V 6. kole se na prvních třech místech ve svých kategoriích umístili a získali diplomy tito žáci: Markéta Hladišová, Magdaléna Karlíková, Michal Korych a Filip Oliva ze 7. třídy a Magdaléna Kročilová, Petra Smetanová a Jaroslav Korych z 8. A.

Všem patří gratulace a poděkování za reprezentaci školy.

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2022 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek