Aktualita: 11. 4. 2014 – OKRESNÍ TURNAJ VE VYBÍJENÉ

Datum: 23.04.14

V kategorii A – chlapci – nastoupilo 8 družstev, v kategorii B – dívky – jen 4 družstva.

Děvčata vyhrála nad Starým Hrozenkovem a umístila se tak na 3. místě. Nejlépe si v poli vedly Aneta Kadlčíková a Michaela Výmolová (5.), ale bojovalo i dalších 9 děvčat: Erika Janovská, Leona Dudková, Diana Mičulková, Nikol Polanská, Dominika Vykydalová (všechny 5. třída) a čtvrťačky Adéla Soukeníková a Antonie Aubrechtová.

Chlapci vyhráli dvě utkání ve skupině a postoupili mezi nejlepší 4 družstva. V semifinále pak prohráli s vítězem turnaje Bojkovicemi a v boji o 3. místo nakonec těsně prohráli s chlapci z Mariánského Náměstí Uh. Brod. 4. místo tak bylo pro některé z nich zklamáním, ale i tak je to pro Nivnici po několika letech výborné umístění. Mezi nejlepší patřili Michal Lidiak, Tomáš Sláma, Viktor Soukeník, Martin Krajčovič a Jakub Kovačičin. V pěti zápasech se pak prostřídali další páťáci: Antonín Vystrčil, Michal Borýsek, Vojtěch Skyba, Jan Charvát, Jan Vykydal a Adam Velecký i čtvrťáci: David Kapsa a David Vrága.