Aktualita: 11. 6. 2016 – BAREVNÝ MINIVOLEJBAL

Datum: 20.06.16

Na oblastním přeboru Moravy a východních Čech se nejlépe umístila žlutá dvojice Ríša Kovařík a Kuba Šlapal. V konkurenci 42 týmů obsadili 4. místo a kvalifikovali se na přebor republiky. Postup vybojovali i červení Ondra Ciran a Kuba Karlík, kteří v základní skupině obsadili druhé místo a finálovou neděli nemohli kvůli nemoci odehrát. Zabojovali za ně mladší borci a i přes prohry sklidili velké ovace. Neztratily se ani další týmy: žlutí David Moštěk a Jonáš Kollár a oranžoví Míša Hladiš, Maty Škrabálek a Anička Mášová. Vždyť porazili hráče z Brna, Lanškrouna, Uherského Hradiště, Břeclavi, Křenovic, Nového Města nad Metují, Frýdku-Místku, Šlapanic, Znojma a možná ještě dalších. Gratulujeme k velkému úspěchu!