Aktualita: 13. 3. 2022 – TURNAJ V BAREVNÉM MINIVOLEJBALU

Datum: 20.03.22

V neděli 13. března jsme uspořádali první letošní turnaj v Nivnici ve sportovní hale. Dopoledne začali ti nejmenší, celkem se přihlásilo 22 dvojic. Nejcennější kovy sice nezůstaly v Nivnici, ale prvňáčci Robin a Simon měli obrovskou radost i ze 4. místa. Oranžovým se dařilo lépe. Dvě dvojice se probojovaly až do finálového utkání a odnesly si medaile a poháry za 1. a 2. místo.

Do Nivnice přijeli mladí volejbalisti se svými trenéry a rodinou až ze Vsetína, Kroměříže, Zlína, St. Města, Uh. Hradiště, Napajedel a Vlčnova. V hale bylo sice rušno, ale celý turnaj proběhl bez problémů a všichni odjížděli spokojení. Nivnické maminky se postaraly o občerstvení, starší volejbalisti a tatínci pomohli jako rozhodčí. Díky za podporu, bez ní bychom turnaj v tak velkém měřítku sami nezvládli. Už teď se můžeme těšit na jarní venkovní turnaj.