Aktualita: 14. 12. 2010 – PŘEDVÁNOČNÍ TVOŘENÍČKO

Datum: 30.12.10

Jak se stalo už tradicí, i letos jsme si do školky pozvali maminky, tatínky, babičky a sourozence, abychom s nimi strávili alespoň malou chvilku u vánočního stromečku. Příjemné posezení se konalo 14. prosince odpoledne v jednotlivých třídách. Po přivítání proběhly kratičké besídky, kde děti ukázaly, co si připravily. Z důvodu vysoké nemocnosti měly nejmladší děti ze Sluníček a Včeliček vystoupení společné. Pak už jsme se všichni přesunuli ke stolečkům, kde si každý, většinou za pomoci maminky, vytvořil kominíčka pro štěstí.

Letos měli rodiče možnost zakoupit si zástěrky, polštářky a další krásné výrobky, které vyrobili lidé se zdravotním postižením v Chráněných dílnách Lidumila. Tento prodej probíhal celé odpoledne ve vestibulu mateřské školy.