Aktualita: 14. – 17. 9. 2015 – 9. B V PRAZE

Datum: 07.10.15

„My, žáci z 9. B, jsme byli 14. – 17. září na výletě v Praze. Program, který připravil náš třídní Rostislav Mančík, byl opravdu velmi pestrý. Navštívili jsme s výbornou průvodkyní Národní divadlo i na místech, kam se jen tak někdo nedostane. Dokládá to fotka z terasy od trojspřeží. Prošli jsme se noční Prahou po Karlově mostě. Navštívili jsme známou pražskou zoo, patřící mezi pět nejlepších na světě. Jeden z velmi zajímavých a silných zážitků byla návštěva Lidic. Také jsme navštívili Neviditelnou výstavu, kde nám bylo, díky prožitku na vlastní kůži, ukázáno, jak žijí lidé, kteří mají postižený zrak. Také večer s Linkou bezpečí se nám velice líbil.  Nesměla chybět ukázka staroměstského orloje a procházka kolem Pražského hradu.  Známá Petřínská rozhledna a Žižkovská věž byly také součástí programu. Výlet jsme si moc užili a námi navštívená místa a výstavy moc doporučujeme. Ubytování v Toulcově dvoře nemělo chybu!“

Žáci IX. B