Aktualita: 14. 6. 2013 – EUROREBUS – CELOSTÁTNÍ FINÁLE

Datum: 16.06.13

Celostátního finále zeměpisné soutěže Eurorebus v Praze se v soutěži jednotlivců zúčastnila Magdaléna Karlíková (7. třída), která postoupila do soutěže z 5. místa v kraji.

Letos poprvé se této vědomostní soutěže zúčastnili i žáci 1. stupně. Podmínkou bylo, že zástupci družstva budou z různých ročníků. A tak byli do krajského kola v Otrokovicích vybráni žáci Antonie Aubrechtová (3. třída), Vojtěch Skyba (4. třída) a Štěpán Matěk (5. třída). Do Prahy naši postupovali z 1. místa.

V Praze v celostátním finále si vedli výborně. Nechali za sebou přibližně 35 trojic a umístili se na krásném 3. místě. Kromě spousty zážitků a drobných cen pro sebe získali pro školu multifunkční tiskárnu a nejnovější školní atlas doplněný digitální verzí.

Gratulujeme a jen tak dál!