Aktualita: ŠKOLNÍ DRUŽINA NA SNĚHU

Datum: 11.01.19

V družině jsme se začátkem ledna rozhodli využít nečekané sněhové nadílky a vyrazit na „Panský kopec“ sáňkovat. Děti byly nadšené, přinesly si sáňky, boby, lopaty, talíře a po obědě jsme vyrazili. Už cesta novou uličkou byla zábavná, jelikož napadl čerstvý sníh, děti se v něm válely a koulovaly se. Při sáňkování dělaly vláčky, závody a předháněly se, komu to rychleji jede. Hodinka stačila, aby byly unavené, a ve tři hodiny jsme se mohli vrátit spokojení do družiny.

A protože druhý den bylo sněhu pořád dostatek a byl krásně mokrý, dalo se z něj tvarovat, šli jsme na školní hřiště a uspořádali soutěž ve stavění sněhuláků. Mohli jsme vidět klasické sněhuláky, čerta ze sněhu, draka, housenku i kočičku.