Aktualita: 17. 3. 2011 – MATEMATICKÝ KLOKAN

Datum: 21.03.11

Ve čtvrtek 17. března se na naší škole konalo školní kolo mezinárodní matematické soutěže Klokan. Soutěže se zúčastnili žáci z 2. – 9. ročníku.

V kategorii Kadet žáků 8. – 9. ročníku zvítězil Ondřej Slezáček z 9. A, 2. místo obsadil Stanislav Bartoš a 3. místo Ludmila Bartošová, oba z 9. B.

V kategorii Benjamín žáků 6. – 7. ročníku zvítězila Vendula Smetanová ze 7. A, 2. místo obsadil Jan Smetana ze 7. B a 3. místo Adam Melichar ze 7. A.

V kategorii Klokánek žáků 4. – 5. ročníku zvítězila Magdaléna Karlíková, 2. místo obsadila Romana Zálešáková a 3. místo Jindřich Mahdal, všichni z  5. ročníku.

V kategorii Cvrček žáků 2. – 3. ročníku se na 1. místě umístil Štěpán Matěk z 3. A,  2. místo obsadil Vojtěch Skyba z 2. A a 3. místo Ondřej Bartoš a Petra Mikulková z 3. B.

Vítězům gratulujeme!

Další výsledky: KADETBENJAMINKLOKANEKCVRCEK