Aktualita: 17. 4. 2020 – FILMOVÁ ŠKOLA V 5. B

Datum: 29.04.20

Historicky první vzdálená noční filmová škola – rodinná – proběhla v pátek 17. dubna a z celého srdce děkuji všem zapojeným rodičům, rodinám. Byl to nádherný zážitek.

Viděli jsme 3 filmy: Croodsovi (film jsem vybrala jako vtipný učební materiál k výuce vývoje člověka a jeho sbírání zkušeností), Pošli to dál (Po sérii Avengers je dobré si uvědomit, že hrdinou může být každý z nás. Každý z nás má možnost někomu změnit svět k lepšímu, každý z nás má obrovskou vnitřní tvůrčí sílu – sílu skutečných superhrdinů.) a Obr Dobr (Film je součtem obou předchozích pohádky a hrdinství. Nezáleží na tom, jak vypadáme, záleží jen na tom, jaké máme srdce. I v lidském srdci můžeme objevit obří laskavost a ochotu pomoct. I my můžeme být obří dobráci 🙂).