Aktualita: 18. 3. 2016 – MATEMATICKÉ SOUTĚŽE

Datum: 30.03.16

V pátek 18. března se se na naší škole konala mezinárodní matematická soutěže Klokan. Zúčastnili se jí žáci z 2. – 9. ročníku.

V kategorii Cvrček žáků 2. – 3. ročníku se na 1. místě umístil Matyáš Škrabálek, 2. místo obsadil Jan Miškar a Lucie Pochylá, všichni z 3. ročníku.

V kategorii Klokánek žáků 4. – 5. ročníku zvítězil Jakub Karlík, 2. místo obsadil Matěj Trtek, oba ze 4. třídy, a 3. místo obsadil Prokop Škrabálek z 5. A.

V kategorii Benjamín žáků 6. – 7. ročníku zvítězila Dominika Vykydalová před Adamem Veleckým a Janem Charvátem, všichni ze 7. třídy.

V kategorii Kadet žáků 8. – 9. ročníku zvítězila Natálie Výmolová, 2. místo obsadil Alexandr Čelakovský a 3. místo Miroslav Blaho, všichni z 9. ročníku.

Výsledkové listiny: Klokan_Cvrček_2016, Klokan_klokánek_2016, Klokan_benjamin_2016, Klokan-Kadet_2016

V další mezinárodní matematické soutěži Pangea, které se zúčastnili žáci 7. třídy, zvítězila Valerie Prchlíková před Adamem Veleckým a Erikou Janovskou.