Aktualita: 18. 6. 2016 – MLADÝ ZAHRÁDKÁŘ

Datum: 21.06.16

V sobotu 18. června se uskutečnil 29. ročník celostátní soutěže Mladý zahrádkář. Z naší školy postoupili přes okresní kolo dva žáci – v mladší kategorii se Jan Mikláš z 6. ročníku umístnil na 33. místě, ve starší kategorii obsadila Barbora Beníčková z 9. A 28. místo.

V silné skupině botanických nadšenců zabodovali. Pro zpestření jim organizátoři připravili promítání filmu Kniha džunglí – Mauglí ve formátu 3D a prohlídku botanické zahrady s odborným výkladem. Mohli zde obdivovat krásy moderního skleníku a dostat se do prostoru pro veřejnost uzavřeného. I procházka areálem byla velmi zajímavá a poučná.

Žáci si soutěž užili, načerpali spoustu nových znalostí a zkušeností. Děkujeme za reprezentaci.