Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: 19. 9. 2013 – O POHÁR STAROSTY UHERSKÉHO HRADIŠTĚ

Datum: 22.09.13

Ve čtvrtek 19. září jsme se zúčastnili prvního závodu v letošním školním roce. Závodilo se v atletickém čtyřboji, soutěž byla vypsána pro jednotlivce i družstva. Účastnilo se třináct škol okresu. V soutěži jednotlivců startovalo 39 závodníků v každé kategorii.

Starší žáci ve složení David Pavelka (3. místo jednotlivci), Dominik Bartoš (5. místo), Patrik Šimčík (7. místo) obsadili 1. místo. Družstvo mladších žáků tvořili Adam Šimčík (1. místo jednotlivci), Jindřich Mahdal (9. místo), Filip Kupec (17. místo) a obsadili 3. místo. Starší žačky reprezentovaly dívky věkem patřící do mladších a obsadily 9. místo. Děvčata startovala ve složení Markéta Hladišová, Sára Drblíková a Monika Viceníková. Mladší děvčata nastoupila ve složení Julie Svitáková (8. místo), Kristýna Hauerlandová (10. místo), Veronika Hanáčková (16. místo) a obsadila 3. místo.

Celkově naše škola skončila na 3. místě za vítěznou školou z Bojkovic a druhou Sportovní z Uherského Hradiště.