Aktualita: 2. 5. 2013 – MCDONALD´S CUP 2013

Datum: 12.05.13

Začátkem května proběhl v Uherském Brodě na Lapači tradiční fotbalový turnaj v kopané žáků I. stupně ZŠ. Turnaje se zúčastnilo 15 škol z okrsku, což byla nejvyšší účast za poslední roky. Nejlepší týmy postoupily do Uherského Hradiště na okresní finále. Jak se dařilo našim borcům?

Mladší přípravka: Nivnice – Bojkovice 0 : 1, Nivnice – II. ZŠ UB 1 : 5 (Straňák V.), Nivnice – Havřice 0 : 1, Nivnice – Bánov 0 : 1

Smolný turnaj pro mladší přípravku a konečné 12. místo neodpovídá schopnostem kluků.

Starší přípravka: Nivnice – III. ZŠ UB 3 : 0 (Soukeník2x, Karlík), Nivnice – I. ZŠ UB 0 : 2, Nivnice – Horní Němčí 2 : 0 (Karlík2x)

Čtvrtfinále: Nivnice – Hradčovice 1 : 1 (Soukeník), penalty 2 : 3

O 5. – 8. místo: Nivnice – Bánov 0 : 3 , Nivnice – II. ZŠ UB 1 : 0 (Soukeník)

Starší přípravka měla smůlu a v rozhodujícím utkání o postup do UH remizovala a následně na penalty vypadla a obsadila celkově 6. místo.