Aktualita: 20. 11. 2021 – TURNAJ V BAREVNÉM MINIVOLEJBALE

Datum: 28.11.21

O tom, že děti rády sportují, jsme se přesvědčili v sobotu dopoledne. Na turnaj ve žlutém a oranžovém volejbalu jich do sportovní haly přišlo 32. Někteří už měli zkušenosti ze Starého Města a Jarošova, ale pro některé prvňáčky a druháky to byl první větší turnaj.

Hrálo se na čtyřech kurtech, žluťásci odehráli sedm zápasů a oranžoví osm. Měli jsme vítěze i méně úspěšné dvojice, ale nejdůležitější bylo, že si všichni zasportovali s chutí a radostí. S organizací a zajištěním odměn pomohli někteří rodiče, kterým tímto děkujeme.

V oddílu minivolejbalu (1. – 4. třída) je letos přibližně 40 dětí a tréninků se pravidelně dvakrát týdně účastní 20 – 30 dětí. Pokud to situace dovolí, tak se můžou těšit na další sportovní setkání, tentokrát Vánoční turnaj.