Aktualita: 20. 3. 2017 – MATEMATICKÝ KLOKAN

Datum: 31.03.17

V pondělí 20. března se na naší škole konala mezinárodní matematická soutěže Klokan. Zúčastnili se jí žáci z 2. – 9. ročníku.

V kategorii Kadet žáků 8. – 9. ročníku zvítězil Ondřej Bartoš, 2. místo obsadila Klára Pagáčová a 3. místo Patrik Janča, všichni z 9. ročníku.

V kategorii Benjamín žáků 6. – 7. ročníku zvítězila Zuzana Petrášová před Mikulášem Kapsou a Prokopem Škrabálkem, všichni z 6. A.

V kategorii Klokánek žáků 4. – 5. ročníku zvítězil Matěj Trtek z 5. třídy, 2. místo obsadil Matyáš Škrabálek ze 4. třídy a 3. místo obsadil Jakub Karlík z 5. třídy.

V kategorii Cvrček žáků 2. – 3. ročníku se na 1. místě umístil Kristián Vrága, 2. místo obsadil Dominik Škrabálek, oba z 3. ročníku a 3. místo Jakub Kočica z 2. A.