Aktualita: 20. 6. 2019 – PASOVÁNÍ DO ŘÁDU ČTENÁŘSKÉHO

Datum: 26.06.19

Ve čtvrtek 20. června navštívil naši školu král Knihomil z Království příběhů a pohádek se svojí družinou, aby se osobně přesvědčil, jak si prvňáčci osvojili čtení, psaní a počítání. Své schopnosti žáčci předvedli při plnění různých úkolů na stanovištích. Obě třídy z rukou krále obdržely poslední třetí zlatý klíč od jeho království.

Našim deváťákům se odpočítávají poslední dny na nivnické škole a pomalu přichází čas loučení. Pomyslnou tečkou za roky prožitými na prvním stupni bylo uspořádání soutěžního dopoledne pro mladší kamarády. Všech 160 dětí se vystřídalo na jednotlivých stanovištích a po nalezení pana krále je čekala sladká odměna. Je třeba pochválit žáky devátého ročníku, protože byli velice šikovní.