Aktualita: 21. 5. 2013 – KRAJSKÉ FINÁLE POHÁRU ROZHLASU

Datum: 25.05.13

V úterý 21. května mladší žáci odjeli do Uherského Hradiště na krajské závody Poháru rozhlasu. Po počáteční průtrži mračen, ve které se muselo závodit, vysvitlo sluníčko a tím se zvedly výkony u našich borců. Všechny disciplíny kluci dokázali vylepšit a obsadili výborné 2. místo za vítězným Valašským Meziříčím. Naše družstvo porazilo ZŠ Sportovní UH, Bojkovice, Kroměříž, Zlín, Vsetín, Velké Karlovice a postoupilo jako 6. nejlepší v republice na FINÁLE POHÁRU ROZHLASU do Litomyšle.

K obrovskému úspěchu gratulujeme těmto závodníkům – Adamu Šimčíkovi, Denisu Chovancovi, Jindřichu Mahdalovi, Adamu Trtkovi, Adamu Vykydalovi, Davidu Pavelkovi, Dominiku Bartošovi, Pavlu Flekačovi, Vítězslavu Škuláňovi, nesmíme zapomenout i na kluky, kteří závodili na okresním přeboru, Lukáši Golisovi a Filipu Kupcovi. A také panu učiteli Michalu Slámovi.