Aktualita: 23. 5. 2019 – POHÁR ROZHLASU – KRAJSKÉ FINÁLE

Datum: 28.05.19

Děvčata se kvalifikovala z okresního finále, kde obsadila 3. místo, do krajského kola. Závody probíhaly na vysoké úrovni, bylo k vidění několik skvělých výkonů atletek a atletů vesměs ze sportovních škol zaměřených na atletiku. I přes velkou snahu se dívkám nepovedlo vylepšit skóre z okresu, především kvůli absenci opor, které se nemohly zúčastnit z důvodu nemoci nebo jiných příčin. Zvítězil Zlín před Uh. Hradištěm, Kroměříží, Napajedly, Bojkovicemi, Rožnovem, Val. Meziříčím a Nivnicí.

Sestava: Mahdalová M., Mahdalová E., Chvílová P., Lukešová L., Gregůrková A.,Trtková A., Volná D., Petrášová Z., Náhlíková E., do týmu ještě patřily Kadlčková G., Kadlčková M., Pavelková D., Dudková Z., Fojtíková M.

Poděkování patří i p. Gregůrkovi, který pořídil pro děvčata nová trička.