Aktualita: 24. 2. 2020 – VÝTVARNÁ VÝCHOVA NETRADIČNĚ

Datum: 25.02.20

Slova paletka, štětec, tužka by sice mohla naznačovat slovní zásobu z předmětu výtvarná výchova, ale to bychom se mýlili. I když vlastně zas až tolik ne. V pondělí 24. 2. k nám zavítaly studentky ze Střední školy služeb, s.r.o. v Uh. Hradišti spolu s paní mistrovou, aby naše děvčata z 9. ročníku poučily, seznámily s trendy v malování, ale tentokrát obličeje. A nezůstalo pouze   u slov. Budoucí kosmetičky se ujaly našich dívek a začaly realizovat své teoretické zkušenosti v praxi. Nejednu z nich jejich práce velmi proměnila. Děvčata se také dověděla, jak správně pečovat o svou pleť, a už teď ví, jestli bude lepší na vyplnění vrásek v budoucnu botulotoxin nebo kyselina hyaluronová. Děkujeme za kreativitu a možnost nahlédnout pod ruky kosmetičkám. :-)