Aktualita: 24. 5. 2011 – POHÁR ROZHLASU – KRAJSKÉ FINÁLE

Datum: 01.06.11

Do krajského finále postoupili starší chlapci a děvčata. Pozváno bylo devět nejlepších škol z jednotlivých okresních kol. Je nutné připomenout, že po zrušení statutů sportovní, městská a vesnická škola, to měli naši závodníci velice těžké, protože všechny školy, které se zúčastnily, byly sportovky. Do poslední chvíle kluci i holky bojovali o třetí místo, ale nakonec chlapci skončili na 7. místě a děvčata na 6. místě s minimálním bodovým rozdílem.

Děvčata – Terka Šimčíková, Petra Lysoňková, Petra Hladišová, Katka Slámová, Karolína Jurigová, Magda Sobotková, Venda Smetanová, Týna Zálešáková

Chlapci – Franta Májek, Štěpán Zámečník, Václav Josefík, Marek Trtek, Martin Chvíla, Mirek Smetana, Roman Vlček, Tomáš Kovačičin