Aktualita: 25. 5. 2022 – KRAJSKÉ KOLO OVOV

Datum: 31.05.22

Soutěž OVOV znamená OLYMPIJSKÝ VÍCEBOJ ODZNAKU VŠESTRANNOSTI. Skládá se z deseti disciplín, které jsou v jednotlivých závodech nakombinované. Pět se jich plní v okresním kole a pět + 1000 m v krajském kole. Jedná se o všestrannost, takže kromě 60m, skoku dalekého, hodu míčkem, běhu na 1000 m, trojskoku jsou součástí závodů také silové disciplíny – leh–sedy, shyby, hod medicimbálem, kliky a skoky přes švihadlo.

Naši žáci postoupili do krajského finále, kde naší školu reprezentovalo osmičlenné družstvo (4 kluci a 4 děvčata). Ve velké konkurenci dvanácti družstev jsme obsadili 8. místo. Reprezentovali tito žáci: Adam Petráš, Dominik Škrabálek, Dominik Zetka, Ondřej Karlík, Jolana Volná, Ester Jónová, Eliška Mahdalová a Anastázie Aubrechtová.

Pořadí: 1. OSKOL KM, 2. Vsetín, 3. Val. Meziříčí, 4. Otrokovice, 5. II UB, 6. Křižná Val. Meziříčí, 7. Zlín, 8. Nivnice, 9. Zachar KM, 10. Mariánské UB, 11. Uherský Ostroh, 12. Komenského KM