Aktualita: 28. 12. 2016 – VÝLET PUNŤA KLUBU

Datum: 01.01.17

V období mezi svátečními dny se punťaklubáci sešli na velkém tradičním společném venčení – procházce. Po mnoha letech nám počasí přálo a suchou nohou i tlapkou jsme dorazili na srub Rudé Stopy v Lipinách. Opekli jsme špekáčky, vypili čaj, udělali pár fotek pod nádherně modrým nebem a na oběd jsme byli zase doma.

Letošní sezóna byla pro naše závodníky velmi úspěšná:

Diana Mičulková + Ejmi: Podpálavská drkotačka – 4. místo, Mikulovský trojhrb – 1. + 2. místo, Zlechovské trojzkoušky – 3. místo, Kvalifikace dětí a juniorů na EOJ

Leona Dudková + Berry: Podpálavská drkotačka – 3. místo, Mikulovský trojhrb – 4. místo, Zlechovské trojzkoušky – 2x 2. místo, Kvalifikace dětí a juniorů na EOJ

Květoslava Drblíková + Akina: Jarní tunelování – 2x 3. místo

Václav Jahoda + Max: Rebels CUp III. – 3. místo

Gratulujeme všem ke krásným výsledkům a přejeme stále rychlé tlapky, chuť běhat, tvrdě trénovat, dřít a makat, cestovat a vyhrávat. Dění v kroužku se sice točí kolem trénování a závodů (závodníci a pokročilí běhají v úterý) a přípravou nových nadějí (školička pro štěňátka a začátečníci trénují v pondělí), ale umíme i posedět a odpočívat, či pořádáme pro sportovně zaměřené rodiny Nivnický běh se psem.