Aktualita: HALLOWEEN A SVATÝ MARTIN VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

Datum: 12.11.21

Se čtvrtou třídou jsme se v pracovních činnostech pustili do výroby Halloween aktivit pro děti z 1. a 2. třídy ŠD. Dětem se nápad náramně zalíbil. Rozdělily se do několika skupin a každá skupina si vybrala jinou aktivitu. Jedna skupina tvořila ducha z kartónu a k tomu balónky naplněné moukou, další skupiny vytvářely strašidelné puzzle, pavučinu s pavouky z papíru, pexeso s dýňovými obličeji. Dětem se aktivity moc povedly.

Děti z družiny byly nadšené a moc si Halloween odpoledne užily.

Magické datum 11. 11. letos připadlo na čtvrtek a žáci školní družiny si tento den náramně užili. Připravovali se na to celý týden, měli totiž spoustu práce. Svatý Martin sice letos nepřijel na bílém koni, ale žáci si takové koně alespoň vyrobili. Seznámili se také s legendou, pranostikami, ale i symboly tohoto dne. Žáci si také sami připravili a ochutnali tradiční rohlíčky. Bylo všechno, jen ten sníh chyběl.