Aktualita: 3. 5. 2022 – MC DONALD´S CUP

Datum: 04.05.22

Jako vítězové skupiny v okrskovém kole postoupili kluci mezi nejlepších 8 týmů z 26 do okresního kola fotbalového turnaje.

V naší základní skupině byli jasným favoritem fotbalisti ze ZŠ Sportovní Uh. Hradiště, kteří nakonec celý turnaj vyhráli. Nás po výhře 3:1 nad ZŠ Pod Vinohrady UB čekal zápas o postup do semifinále s Hlukem. Remíza nám nestačila, šance dát vítězný a postup znamenající gól byly veliké, bohužel měl nakonec více fotbalového štěstí soupeř a prohra 2:3 znamenala konec turnaje.

Přesto je 6. místo v okrese velký úspěch. V Nivnici pod vedením trenéra Miroslava Pitnera roste nová generace skvělých fotbalistů.

Sestava: Filip a Denis Rokytovi, Robin Kment, Marián Pitner, Jakub Zemek, Ondřej Mikulčík, Tomáš Rybnikář, Štěpán Ryška, Tadeáš Láska, Patrik Úředníček a Sebastián Vrága.