Aktualita: 30. 6. 2016 – NIVNICKÝ OŘÍŠEK

Datum: 01.07.16

Ve čtvrtek 30. 6. se v obřadní síni Obecního úřadu v Nivnici konalo slavnostní rozloučení s žáky 9. ročníku. Většina žáků dorazila ve svátečním oblečení, dívky překvapily krásnými šaty a střevíčky, hoši košilemi, někteří i kravatou a oblekem.

Filip Kupec přednesl jménem žáků působivý proslov, ve kterém shrnul jejich působení na základní škole za uplynulých devět let.  Žáci poděkovali svým třídním učitelům a vedení školy.

Z rukou pana ředitele a paní místostarostky převzali drobné dárky a podepsali se do pamětní knihy.

Slavnostní akt byl završen předáním Nivnických oříšků, jimiž jsou každoročně oceňování výjimeční žáci, kteří školu reprezentovali ve vědomostních nebo sportovních soutěžích.

Nivnický oříšek 2016: P. Škrabálek, 5. A, S. Krenželoková, 6. třída, A. Velecký, 7. třída, M. Štecher, A. Rolincová, V. Hanáčková, V. Hubačová, T. Šimčíková, J. Karlík, D. Soukeník, J. Petřivalský, všichni 8. třída, T. Červenka, N. Výmolová, J. Svitáková, F. Kupec, všichni 9. A.