Aktualita: 31. 5. 2017 – VÝLET 6. AB

Datum: 07.06.17

Ve středu 31. května se obě šesté třídy vydaly na výlet do Permonia v Oslavanech u Brna. Děti čekala více než čtyřhodinová interaktivní hra, která je vtáhla prostřednictvím velkého množství různorodých aktivit do světa permoníků. Čekalo je sportovní vyžití, adrenalinové zážitky, vstup na těžní věž a do štoly, vyzkoušely svoji zdatnost v lanovém centru. Zřejmě největší úspěch však zaznamenala nezbytná návštěva nákupního centra v Brně.

Z názorů žáků: „Školní výlet byl suprový a doufám, že příští rok bude zase něco podobného.“

„Celý výlet se mi opravdu moc líbil. V Permoniu jsme dostali i super dárek na památku.“

„Celý výlet jsem si hodně užila, dobrý byl výtah do štoly a lanové centrum. Nakoupila jsem si plno jídla a oblečení.“

„V lanovém centru nás navlekli do postrojů a šli jsme. Bylo to těžké, ale nakonec se mi to povedlo. Výlet se mi moc líbil.“