Aktualita: 31. 5. – 3. 6. 2018 – TURNAJ V NĚMECKU

Datum: 02.07.18

Po roce jsme se na konci sezóny zúčastnili největšího evropského turnaje a stejně jako vloni naše holky fantastickým způsobem reprezentovaly Nivnici. Letos jsme se účastnili v pěti týmech, ve třech různých kategoriích. Starší holky pro Nivnici vybojovaly nádherný pohár za 2. místo a druhý tým starších si ze semifinále veze bramboru. Semifinálová účast dvou nivnických družstev je ale i přesto obrovský úspěch, který nedokázal ani Berlín nebo Malmö (obě města o účasti cca. 100 hráček). Vynikající úspěch zaznamenaly také naše nejmladší, které skončily v první třetině na krásném devátém a desátém místě ze 32 družstev. Poprvé s námi vyrazili na cesty i nivničtí žáci, ale měli smůlu, protože mladší kategorii pořadatel zrušil z důvodu malé účasti, tak hráli zápasy proti klukům z vyšší kategorie. I tak se svojí šance chopili se ctí a rozhodně Nivnici ostudu neudělali.

Trochu statistiky na konec:
Hrálo se na dvou fotbalových stadionech vedle sebe, kde bylo postaveno 57 hřišť.
Celkově se zúčastnilo 310 týmů ze sedmi zemí Evropy, které zastupovalo cca 1 500 hráčů.

Díky všem za účast a reprezentování Nivnice, oddílu i školy.