Aktualita: ŠKOLNÍ KOLA SOUTĚŽÍ

Datum: 08.01.16

V soutěži Sapere – vědět, jak žít, soutěži o zdravém životním stylu, se naše škola zúčastnila již 6. ročníku této celostátní soutěže. Ve školním kole první místa obsadili – v I. kategorii Tereza Trtková (5. A), František Vaculík (5. B) a Zuzana Petrášová (5. A), v II. kategorii Patrik Janča, Adéla Kovaříková (oba 8. třída) a Marek Kuruc (9. A).

V soutěži Finanční gramotnost, v soutěži teoretických a praktických znalostí v oblasti finanční gramotnosti, v 7. ročníku soutěže ve školním kole zvítězili – v I. kategorii Prokop Škrabálek (5. A), Marie Smutná (5. B) a Anna Skybová (5. A), v II. kategorii Jan Charvát (7. třída), Klára Pagáčová (8. třída) a Ivo Výmola (9. B).

V soutěži Tuta Via Vitae, soutěži o bezpečné cestě životem pro občana EU, se naše škola zúčastnila 1. ročníku této celostátní soutěže. Ve školním kole první místa obsadili – v I. kategorii Radim Zálešák (5. B), Mikuláš Kapsa (5. A) a Jan Kautský (5. B), v II. kategorii Patrik Janča (8. třída), Klára Gabriela Krajčová a Jakub Němec (oba 9. A).