Aktualita: 25. 4. – ATLETICKÁ OLYMPIÁDA 1. STUPNĚ

Nejlepší jednotlivci:

1. místo: Anna Mášová (3. A) – 600 m, Prokop Škrabálek (5. A) – skok daleký

2. místo: Roman Soukeník (3. A) – 600 m,  Marek Mahdal (5. A) – 50 m

3. místo: Matyáš Škrabálek (3. A) – skok daleký, Eliška Hubačová (5. B) – skok daleký, Kateřina Strommerová (5. B) – hod míčkem a štafeta 4 x 60 m mladší chlapci ve složení Adam Petráš (2.), Matyáš Škrabálek, Roman Soukeník, Jáchym Hruda (všichni 3. A)

Jen setiny sekund dělily některé od 3. místa ve sprintu (Marika Mahdalová- 4. třída  a Adam Petráš – 2. třída) a také zbývající 3 štafety (Anna Mášová, Kamila Výmolová, Eliana Náhlíková -všechny 3. A, Denisa Pavelková – 3. B, Marika Mahdalová, Eliška Hubačová, Anna Gregůrková – 5. B, Kateřina Strommerová, Prokop Škrabálek, Marek Mahdal, Šimon Králíček, Mikuláš Kapsa – všichni 5. A) doběhly na nepopulárním 4. místě.

V konkurenci třinácti, většinou městských škol, se naši mladí atleti opravdu neztratili a i ostatní umístění a výkony stojí za pochvalu.