Aktualita: 6. 5. 2022 – POHÁR ROZHLASU

Datum: 09.05.22

Po dvou letech se konaly okresní přebory v lehké atletice. Naši atleti se neztratili a někteří předvedli pěkné výkony. Mladší žáci a starší žačky skončily na 4. místě, starší žáci obsadili 5. místo. Ve všech kategoriích kralovala ZŠ Sportovní UH.

Některé výkony a umístění našich závodníků: Anna Mášová skončila 3. ve sprintu výkonem 8,83 s. a 5. ve skoku do dálky za výkon 415 cm, Nora Ondrová obsadila 4. místo v běhu na 800m za 2:59 min.. štafeta starších děvčat a mladších chlapců skončila na 4. místě, Zdeněk Radoch a Ondřej Karlík se ve skoku do výšky podělili o 3. místo výkonem 142 cm, Jáchym Hruda s Richardem Kovaříkem o 4. místo výkonem 158 cm. Adam Navrátil obsadil výkonem 53,80 m v hodu míčkem 5. místo.