Aktualita: 6. 6. 2014 – DEN DĚTÍ – DD BOJKOVICE

Datum: 10.06.14

Pátá třída navštívila na pozvání paní ředitelky a dětí DD Bojkovice krásnou a pohodovou akci Den dětí. Akční páťáci vymysleli akci 5P – páteční páťácká přehlídka pečených pokrmů. Tímto děkuji všem maminkám a babičkám, které nás podpořily, za úchvatné kulinářské zážitky, co se skrývaly v každé dovezené krabičce. Údiv v očích dětí i zaměstnanců dětského domova nejde vypovědět. Naše děti pak byly tetovány, navlékly si korále, zahrály si ruletu o plyšáky, viděly výcvik asistenčních psů, mohly se posadit do policejního auta či na motorku, poslechly si vystoupení dětí z domova, absolvovaly spoustu soutěží a zahrály si fotbálek. Celý den byl plný sluníčka nad námi i v nás. Moc děkujeme za parádní akci a všem maminkám za vynikající překvapeníčka! Děkujeme….