Aktualita: 7. 6. 2016 – PLAVECKÉ ZÁVODY V UHERSKÉM BRODĚ

Datum: 08.06.16

Loňské vítězství plavci z 1. stupně sice na Delfínu neobhájili, ale i 2. místo je pro nás úspěch.

Nejlepší jednotlivci:  1. místo – Matyáš Tesařík (1. A) – 25 m prsa, Anna Mášová (3. A) – 50m prsa, 2. místo – Marika Mahdalová (4.), Anna Gregůrková (5. B), Prokop Škrabálek (5. A) – 50 m volný způsob a 3. místo  – Dominik Škrabálek (2.) – 50 m prsa.

Štafety 3x 25m: 1. místo – 4. třída (Anna Mášová, Marika Mahdalová, Josef Gračka), 5. třída (Anna Gregůrková, Michaela Fojtíková, Prokop Škrabálek), 3. místo – 3. třída (Andrea Smetanová, Šimon Ptáčník, Vlastimil Bartoš).

Svými body přispěli k celkovému 2. místu školy také jednotlivci, kteří se umístili do 10. místa. Jsou to Michaela Fojtíková (4. místo), Jonáš Kolár (5. místo), Kristián Bureš (7. místo) a Eliška Hubačová (7. místo).