Aktualita: 8. 6. 2013 – REPUBLIKOVÉ PŘEBORY ČASPV V ATLETICKÉM ČTYŘBOJI

Datum: 12.06.13

Těchto závodů ve Staré Boleslavi se naši žáci, kteří reprezentují Zlínský kraj, účastní velmi úspěšně už několik let. Letos poprvé proběhly jenom jako závod jednotlivců. Nivnici reprezentovalo 18 závodníků, kteří vybojovali pět medailí a několik umístění v první desítce závodníků.

Přeborníky republiky se stali Adam Šimčík a Petra Hladišová, vícemistry David Pavelka a Josef Karlík a bronz získala Veronika Hanáčková.

Další umístění našich závodníků: 4. místo obsadili Miroslav Vykydal a Irena Mahdalová, 5. místo Jindřich Mahdal a Vendula Hubačová, 6. místo Jan Zdražil, 8. místo Kristýna Hauerlandová, 9. místo Filip Kupec, 10. místo Julie Svitáková, 11. místo Tomáš Sláma, 12. místo Markéta Hladišová a Eliška Hubačová, 15. místo Viktor Soukeník a 16. místo Kristýna Zálešáková. Vedoucí výpravy Michal Sláma.

Všem blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci.