Aktualita: 9. 6. 2010 – výlet 6. AB do Brna

Datum: 25.06.10

Měli jsme krásné počasí a dobrou náladu s sebou.

Navštívili jsme lanové centrum PROUD, Hvězdárnu a planetárium Mikuláše Koperníka a nákupní středisko Olympia.

Lanové centrum se nachází v nádherném prostředí v Brně na Lesné jen 15 minut od centra města. Je zde 15 nízkých, 16 individuálních vysokých a 6 týmových vysokých překážek. Velkou neznámou jsou vertikální překážky, šplhací síť a venkovní horolezecká stěna s několika obtížnými cestami. Na své si přišli začátečníci, ale i odvážlivci.

Hvězdárna a planetárium Mikuláše Koperníka nás přivítalo pořadem pod umělou oblohou velkého planetária “Záludná astronomická proč?“ Seznámili jsme se blíže se zajímavými objekty večerní oblohy – hvězdami, souhvězdími, planetkami,….

Poslední naší zastávkou bylo nákupní centrum Olympia, kde jsme nakoupili vítané.

Šťastni a plni dojmů jsme se vrátili domů.